Eric, asutaja, personaaltreener

Personaaltreeneri töö ei ole mulle kõrvaltöö või hobi, see on minu amet ja pühendumus! See on garantii, et oleme sinu jaoks olemas ja ei kao kuskile!

Ei ole olemas imerohtu kaalulangetamiseks, aga kui sa muretsed oma kaalu ja tervise pärast ning tahad ennast aidata, siis ma saan sind sellel teel toetada! Ma saan aidata sul maandada ärevust ja stressi, mis kaasneb liigse kehakaalu ja teadmatusega, mida sellega ette võtta. Minu eesmärk ei ole sind viia äärmuslikku „tippvormi“, vaid parandada vormi nii palju, kui on selles eluetapis mõitslik ja realistlik. Alles siis läheme edasi ja teeme tulevikku vaatavad plaanid. Me tegeleme jätkusuutliku kaalulangetamisega, mitte lühiajalise kiirprojektiga!

Ma pole ise kunagi olnud suur spordi või jõusaali fanaatik, oma mugava loomu tõttu olen kõike vaadelnud just selle nurga alt, kuidas kaalu langetada ja siis säilitada oleks võimalikult lihtne, vähe närvesööv ja muidu ka inimlik. Olen aidanud sadu toredaid inimesi alates aastast 2004. Sellest ajast saadik on pidevalt lisandunud kogemusi ja kujunenud kogu tervisevaldkonna laialdasem mõistmine tänu hulgale koolitustele, erialakirjandusele ning juhendatavate tagasisidele. Mind motiveerib see, kui saan inimesi aidata läbi oma isikliku ja tööalase kogemuse.

Soovin tulla konsultatsioonile