Meie

Eric, asutaja, personaaltreener

Tegelikkuse ning ideaali vastuolu paneb inimesed kannatama ning ennast süüdistama. Tervenemine algab peast! Treenima ei pea viis korda nädalas, nii et süda paha.

Lugege lähemalt

Ele-Ly, personaaltreener

Raske, ei, võimatu on iseennast diagnoosida. Tuleb leida keegi, kes oskab ja viitsib süveneda kellegi teise ilmavaatesse, elustiili ja probleemidesse.

Lugege lähemalt

Külli, toitumis- ja liikumisnõustaja

Usun siiralt, et tasakaalustatud ja mitmekesine tervislik toitumine koos regulaarse liikumisega toetab üldist tervislikku seisundit, ennetab terviseprobleeme,  annab juurde positiivset energiat ja tagab heaolu. Lisaboonusena saab hea füüsilise vormi ning endale sobiva  kehakaalu.

Lugege lähemalt

Maarit, personaaltreener

Iga algaja vajab jõusaalis juhendajat, kes oskab öelda, mida just nüüd on õige teha ja – veelgi tähtsam – mida mitte teha. Kes ütleb näiteks, et vähem süüa on parem kui rohkem joosta.

Lugege lähemalt

Martin Vahimets, füsioterapeut

Sageli elavad inimesed valu või ebamugavustundega skeletilihassüsteemis, sest sellega tegelemiseks ei ole aega, võimalusi või pole kellegi poole pöördudagi. 

Lugege lähemalt
Martin Vahimets

Triin, personaaltreener

Me kõik ajame siin elus oma asja, aga vahel juhtub nii, et oleme kõige kallima vara, oma keha, jätnud unarusse või ei ole kohelnud teda piisavalt targalt. Kaasa ei aita ka tänapäeva stressirohke elutempo, kus on väga raske aru saada, kuidas või mida peaksime täpselt tegema, et uuesti oma kehaga sõbraks saada ja ennast jälle energilisena tunda.

Lugege lähemalt