Jätkusuutlik kaalulangetamine

Sinu Arst Tervisestuudio lahendused tuginevad teadmistel ja kogemustel, mis on saadud  20 aasta jooksul kaalumuredega inimeste aitamisel. Kui kaalulangetamine on projekt, siis tulemused on ajutised ja tihti isegi vastupidised soovitule.

Meie tegeleme jätkusuutliku kaalulangetamisega, see tähendab, et meilt saad teadmised ja tugisambad terveks eluks.

Kuidas langetada kaalu nii, et tulemused püsiksid?

Esimene etapp on sul juba käsil, sest oled teinud valiku, ennast ise aidata! Nüüd tuleb abiks teadus, nimelt esimese etapi eesmärk on tagada, et sinu närvisüsteem suudaks treenigu alustamise ja toitumise muutmisega kaasneva füüsiliselt ja  psühholoogiliselt raske ülesandega adapteeruda. Tervisestuudios alustame konsultatsioonist, mille käigus kuulame sind ära, tutvustavame sulle jätkusuutliku kaalulangetamise põhimõtteid ja meie töömeetodeid ning teeme kindlaks sinu ülekaalu tegelikud põhjused. Tihti on algul vaja peatada kaalu juurde tulemine, et anda kindlustunne ja vähendada hirme tuleviku ees. Sellest tuleneva stressilangusega on siis õigel hetkel võimalik hakata rahuliku meelega kaalu langetama. Selleks teeme just sinu ja sinu pere harjumuste ja elustiili jaoks sobivaima toitumis- ja treeninggraafiku. See on nagu rätsepa ülikond, unikaalselt ainult sinule.  Vajadusel saame kaasata juurde Sinu Arst Grupi erinevaid spetsialiste nagu näieks toitumisarste ja -nõustajaid ning füsioterapeute.

Registreeru konsultatsioonile

Tervisestuudio

Personaaltreening

Tallinnas Tondil asuvas Tervisestuudio privaatsaalis treenid hubases ja turvalises keskkonnas personaaltreeneri juhendamisel. Trenni teed personaalselt sulle koostatud treeningkava järgi. Personaaltreener aitab valida koormust, treenida õigesti ja tõhusalt. Aga trenni ei tule sa ainult harjutusi tegema, vaid tuled ka arutama ja mõtisklema oma tervise ning heaolu teemade üle. See annab eelkõige vaimse tugevuse, et ma tahan ja jaksan. Järgides personaaltreeneri juhiseid ja nõuandeid, õpid jätkusuutlikult tervislikku vormi saavutama ning seda siis hoidma. 

Registreeru konsultatsioonile

Taastusravi

Füsioteraapia

Tervisestuudio füsioterapeut aitab vigastustest tingitud skeletilihaste valu ja ebamugavustunde korral, pakub ravivõimlemist, treeningut ja kirurgilise sekkumise järgset tugi-ja liikumiselundkonna funktsioonide taastamist ja normaalse füüsilise võimekuse saavutamist läbi treeningu.