Hinnakiri

Sinu Arst Tervisestuudioga liitudes on sinu kasutada meie privaatne spetsiaalselt personaaltreeninguteks loodud treeningsaal ning sind toetab sinu teekonnal tervslikuma vormi suunas sinu personaaltreener. Vajadusel kaasame ka teisi spetsialiste nagu näiteks  füsioterapeudi ja toitumisnõustaja. Meie teenuste hinnad:

Kuukaart, 75 €
Võimaldab kasutada Sinu Arst Tervisestuudio treeningsaali. Hinnale lisandub personaaltreeningu tasu.

Personaaltreening, 50 
Personaaltreeningud Tervisestuudios tähendavad seda, et treenid just sinu jaoks välja töötatud treeningkava järgi hubases jõusaalis personaaltreeneri juhendamisel ja järelvalve all. Pakume kannatlikku tuge ja motiveerimist ning ennekõike aitame luua püsivad tervislikud harjumused. 

Ühekordne konsultatsioon (kui ei liituta Tervisestuudioga ), 70 €
Konsultatsiooni käigus teeme selgeks ülekaalu tekke tegeliku põhjuse ja anname selged juhtnöörid edasiseks iseseisvaks tegutsemiseks. Konsultatsiooni kestvus 1-1,5 tundi.

Füsioteraapia kiirkonsultatsioon 40 €, treening füsioterapeudiga 50 €
Füsioteraapia aitab leevendada valu ja turset, taastada liigeseaktiivsust, lihase jõudu, võimsust ja vastupidavust ning võimekust. 

Toitumisnõustaja konsultatsioon  55 € 
Esmane konsultatsioon sisaldab sinu praeguste toitumisharjumuste kaardistamist, sinu soovide, vajaduste ja probleemide väljaselgitamst ning toidupäeviku olemasolul menüü analüüsi. Sertifiteeritud toitumisnõustajaga koos leitakse personaalsed lahendused, kuidas vajadusel muuta toitumisharjumused tervist toetavaks nii, et need sobivad kokku sinu eluviisi ja võimalustega. Konsultatsiooni kestvus 1 tund.

Kui oled otsustanud oma tervise heaks tegutsema hakata, siis registreeru kohe!