Triin, personaaltreener

Me kõik ajame siin elus oma asja, aga vahel juhtub nii, et oleme kõige kallima vara, oma keha, jätnud unarusse või ei ole kohelnud teda piisavalt targalt. Kaasa ei aita ka tänapäeva stressirohke elutempo, kus on väga raske aru saada, kuidas või mida peaksime täpselt tegema, et uuesti oma kehaga sõbraks saada ja ennast jälle energilisena tunda.

Mina olen lapsest peale olnud väga püsimatu ning suure energia ja tahtejõuga. Need omadused on aidanud mul püsida heas vormis, kuid on esitanud mulle ka teistpidiseid väljakutseid. Ma tean oma kogemusest, mida tähendab kaalutõus ja mida on vaja selle langetamiseks. Äärmused pole head. Ei ole hea olla liiga peenike või liiga paks. Kuidas aga leida kõige vahel tasakaal, on iga inimese enda õppida, kuid usun, et palju on abi, kui su kõrval on keegi, kes annab nõu ja aitab õigete valikute tegemisel.

Tuleb õppida oma keha kuulama ja jõudma tõdemuseni, et taastumine on sama oluline kui treening. Uni, toitumine ja treening - kõik õiges järjekorras. Ei ole vaja kindlat dieeti või ranget treeningkava (need kõik on ajalise kriteeriumiga). Olemaks terve ja õnnelik, on vaja leida elustiil, mis sobib sinuga. Võta aega söömiseks, treeninguteks ja oma lähedastega olemiseks. Tervis on sinu kõige väärtuslikum vara.

Soovin tulla konsultatsioonile